FEBELCEM

Kunstlaan 20
1000 Brussel
Tel +32 2 645 52 11
E-mail: info@febelcem.be

ir. Hervé Camerlynck
Directeur
h.camerlynck@febelcem.be
Tel +32 2 645 52 13
GSM +32 475 54 53 59

ir. Jean-François Denoël
Raadgevend ingenieur Gebouwen
jf.denoel@febelcem.be
Tel +32 2 645 52 17
GSM +32 478 82 43 18

ir. Laurent Evrard
Verantwoordelijke Milieu
l.evrard@febelcem.be
Tel +32 2 645 12 22

ir. Luc Rens
Raadgevend ingenieur
Wegen en infrastructuur
l.rens@febelcem.be
Tel +32 2 645 52 14
GSM +32 0479 78 00 21

Olivia Sala
Bedrijfsjurist
Juridisch advies / Compliance
o.sala@febelcem.be
Tel +32 2 645 52 16

Eric Schelstraete
Communicatie
e.schelstraete@febelcem.be
Tel +32 2 645 52 15
GSM +32 491 61 94 89

ir.-arch. Arnaud Tandt
Raadgevend Ingenieur
Architectuur / Communicatie
a.tandt@febelcem.be
Tel +32 2 645 52 19
GSM +32 486 27 43 12

AGENDA

ACTUALITEIT

VACATURE

FEBELCEM is op zoek naar een raadgevend ingenieur